منو اصلی
چین چین

چین چین

مجتمع کشت و صنعت چین چین در سال 1351 تاسیس شد. شرکت چین چین یکی از اولین تولیدکنندگان رب گوجه فرنگی، مرباجات و آبمیوه در ایران بوده است. به همین دلیل چین چین یکی از برندهای شناخته شده در بین مصرف کننده ایرانی به شمار می رود.

این کارخانه با بهره مندی از ابزار و ماشین آلات فوق پیشرفته ساخت کشور ایتالیا، برخورداری از مجهزترین آزمایشگاه، نیروی انسانی متخصص و همچنین اخذ گواهینامه های ملی و بین المللی توانسته به عنوان یکی از پیشتازان تولید رب گوجه فرنگی، سهم بزرگی را در بازار ایران به خود اختصاص دهد.

در سال 1388 گروه تولیدی آریا ملل زرین مجتمع کشت و صنعت چین چین را خریداری نمود. این گروه به عنوان یکی از بزرگترین سرمایه گذاران صنایع غذایی، بازسازی و تجهیز ماشین آلات این مجتمع را آغاز کرد. هم اکنون این مجتمع یکی از بزرگترین ظرفیتهای تولید رب گوجه فرنگی (با تولید روزانه بیش از 300000 قوطی) را در ایران دارا می باشد. همچنین این گروه تولیدی با توجه به سیاست گسترش برند و بر اساس نتایج واحد تحقیق و توسعه و نیز تقاضای بازار، برنامه جامعی را برای افزایش سبد محصولات چین چین به 45 محصول طرح ریزی نموده است. گروه تولیدی آریا ملل زرین در سال 1391 مجموعه چین چین بین الملل را نیز به شرکتهای تولیدی تحت پوشش خود اضافه کرد و در نظر دارد محصولات این برند را در سال جاری به کشورهای اروپایی، خاورمیانه، حوزه خلیج فارس و کشورهای آسیای میانه صادر نماید. 
كلیه حقوق مادی و معنوی این سامانه متعلق به آریا ملل زرین می باشد.
اجرا شده توسط آریانیک